HEKA CASINGS

Producent osłonek poliamidowych

Heka Sp z o.o.

Heka Sp. z o.o. to marka osłonek poliamidowych istniejąca na rynku od 2007 roku.

Doświadczenie, pasja i wysokie kwalifikacje naszego zespołu sprawiają, że produkty dostarczane naszym klientom są najwyższej jakości. Naszym celem jest nawiązywanie długoletniej współpracy z naszymi klientami oraz wypracowywanie optymalnych rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta na każdym etapie jego rozwoju.

Pragniemy stać się dla naszych klientów partnerem, aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewniamy dostęp do informacji, materiałów, poradę w doborze asortymentu, jak również wsparcie techniczne.

Przykładamy wielką wagę do jakości, dlatego też stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania systemowe oraz precyzyjnie monitorujemy procesy produkcyjne. A ścisła współpraca z naszymi klientami i świetne zrozumienie procesów przetwórczych nieustannie owocuje nowymi pomysłami i rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności osłonek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polityka jakości

Najważniejsi są dla nas klienci – ich satysfakcja i lojalność.

Najważniejsi są dla nas klienci – ich satysfakcja i lojalność. To dla nich produkujemy nasze wyroby z zaangażowaniem i pasją dbając o to, żeby każdy produkt spełniał ich oczekiwania.

  • dbamy o wysokiej jakości surowce
  • modernizujemy nasz zakład
  • doskonalimy system zarządzania
  • spełniamy wymagania prawne

Nasze osłonki wytwarzamy z najwyższej jakości surowców – wszystkie poddawane są szczegółowej kontroli na każdym etapie produkcji, a wieloletnia współpraca z kwalifikowanymi dostawcami jest dla nas dodatkową gwarancją jakości. Dbając o bezpieczeństwo dostarczanego produktu nasze wyroby są testow ane przez akredytowane zewnętrzne laboratoria potwierdzające zgodność z aktualnymi wymogami krajowymi i Unii Europejskiej.
Modernizujemy nasz zakład, rozbudowujemy i aktualizujemy systemy zarządzania, wdrażamy innowacyjne technologie i budujemy profesjonalny zespół. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo i dobre warunki pracy naszych pracowników oraz czystość środowiska naturalnego.
W firmie Heka sp.zo.o. jest wdrożony i stale doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, który daje gwarancję osiąganych celów.

Pruszcz, 24.11.2017

Agnieszka Jaworska-Kawecka
Prezes Zarządu

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Napisz lub zadzwoń!